Udział "Misiaków" na otwarciu Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Powiatu Ciechanowskiego

Dziś w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie odbyło się spotkanie inauguracyjne dotyczące działań  Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Powiatu Ciechanowskiego. Rada powstała z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie Grzegorza Grabowskiego. Wzięli w niej udział zasiadający w Radzie: Starosta Ciechanowski Joanna Potocka-Rak, Dyrektor WORD Ciechanów Cezary Chodkowski, Komendant KPP Grzegorz Grabowski i Komendant PSP Jarosław Nowosielski. Dzieci z grupy "Misiaki" miały możliwość przećwiczenia prawidłowego przejścia przez jezdnię. Pod czujnym okiem fachowców uczyły się ważnych zasad obowiązujących w ruchu drogowym przeprowadzonych przez Annę Smolińską, Kierownika Wydziału Szkoleń i BRD.