Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ciechanów- miasto, w którym mieszkam"

16 maja 2019r. w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs plastyczny  pt. „Ciechanów- miasto, w którym mieszkam” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów pana Krzysztofa Kosińskiego.

Oceny prac dokonało Jury w składzie: pan Adam Krzemiński- Dyrektor CUW, pan Eugeniusz Sadowski- Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, pani Małgorzata Grzelak- kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej, pani dyrektor Bożena Wernik- dyrektor przedszkola. Jury biorąc pod uwagę takie kryteria jak: oryginalność prac, samodzielność i zgodność z tematem ogłosiło następujący werdykt:

I miejsce- Sandra Błocka, Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II

II miejsce- Adam Boniakowski, Miejskie Przedszkole nr 10 im. J. Korczaka

III miejsce- Anna Sadkowska, Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia

Wyróżnienie- Julia Chodkowska, Miejskie Przedszkole nr 8

Nagroda Dyrektora- Julia Szewczyk, Miejskie Przedszkole nr 5

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy.