Rozstrzygnięcie konkursu "Komputer-zabawka"

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie technicznym „Komputer- zabawka”. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennego modelu komputera. Wszystkie prace złożone w konkursie były wykonane bardzo starannie, a uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością. Jury miało bardzo duży problem, aby wybrać najlepsze prace, po burzliwych obradach zdecydowano, że:

I miejsce zajęła: Zosia Katańska grupa „Misiaki”

II miejsce zajął: Szymon Kalinowski grupa „Tygryski”

III miejsce zajął: Filip Michalak grupa „Pingwinki”

Wyróżnienie: Karol Witkowski grupa „Krokodyle”

W konkursie wzięli udział także: Wiktoria Kędzierska z grupy „Tygryski”, Zofia Rzeczkowska z grupy „Misiaki”, Natasza Czarnomorzec z grupy „Żyrafy”, Staś Lasocki  z grupy „ Tygryski”, Zofia Batko „Żółwiki”, Filip Michalak „Pingwinki”, Szymon Kalinowski „Tygryski”, Antoś Staszewski z grupy „Żyrafy”.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy także fundatorom nagród panu Jackowi Grzymkowskiemu oraz firmie Coma s.c Systemy Informatyczne.