Konkurs recytatorski "Wiersze polskich autorów"

27 marca w naszym przedszkolu odbył się zorganizowany przez panią Dorotę Moczulak i panią Marzenę Klicką konkurs recytatorski pt. "Wiersze polskich autorów". Dzieci zaprezentowały między innymi takie wiersze jak: Pranie, Pan Kotek, Grześ kłamczuszek, Leń, Okulary czy wiele innych znanych dzieciom i ich rodzicom wierszy.

Jury w składzie: pani dyrektor Bożena Wernik, pani Małgorzata Grzelak- kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej, pani Karolin Sosnowska- nauczycielka MP 10 i pani Edyta Wiśniewska- miał twardy orzech do zgryzienia. Po naradzie ogłoszono następujący werdykt:

I miejsce- Pola Kwiecińska, Oliwier Kwasiborski, Adaś Aptowicz

II miejsce- Wiktoria Demkowska

III miejsce- Nikola Kierska

Wyróżnienie- Wojciech Sosnowski

Nagroda Dyrektora- Wiktoria Piskorz i Michał Bukalski

Wszystkie dzieci zasłużyły na wielkie brawa i uznanie nie tylko za pamięciowe opanowanie tekstu, ale również za interpretację utworu, przygotowanie stroju czy liczne rekwizyty.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w następnej edycji konkursu.