Wizyta w SP nr 3 im. Orła Białego

Dzieci wybrały się do szkoły podstawowej na Dzień Otwarty. Pan dyrektor Andrzej Niestępski i pani dyrektorka Beata Markowska przywitali przedszkolaków, a potem były występy. Uczniowie klas 1 - 3 zaprezentowali układy taneczne: pierwszy taniec z flagą i godłem Polski, następnie trzy nowoczesne tańce, na końcu gospodarze grali na instrumentach. Po obejrzeniu występów Żyrafy weszły do klasy drugiej, gdzie brat Mikołaja przeczytał im bajkę pt. "Trzy świnki". Potem przedszkolaki przymierzyły się do ławek szkolnych i wraz ze starszymi kolegami wykonały sylwety psów i kotów. Na pożegnanie dzieci nawzajem obdarowały sie upominkami wykonanymi dla siebie nawzajem. Nasze przedszkolaki podarowały uczniom zakładki do książek w kształcie Żyraf.