Mikołajki

6 grudnia był najbardziej wyczekiwanym dniem przez dzieci. Od samego rana dzieci nasłuchiwały dzwonków nadchodzącego Mikołaja. Wszystkie dzieci otrzymały upominki, które dostarczyły im mnóstwo radości i uśmiechu. W podziękowaniu powiedziały Mikołajowi wierszyk. Rodzice oraz nauczycielki w ramach projektu „Rodzice dzieciom” wystawili bajkę  „Zaczarowanym pociągiem do krainy bajek”.  Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Zaś 8 grudnia przedszkole odwiedził  Mikołaj wraz z Panią Mikołajową i pracowitym zastępem Elfów, które przyjechały czerwonym autobusem. Dzieci mogły wrzucić list do specjalnej czerwonej skrzynki, by dostać wymarzony prezent w Święta. Były wspólne tańce i zabawy oraz słodkie upominki.