Dzień Przedszkolaka w MP 10

20 września 2023r. obchodzimy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Dziś kolejny raz świętowaliśmy go w naszym przedszkolu. Tego dnia dzieci miały wiele niespodzianek i atrakcji. W tym roku na sportowo, a co za tym idzie wszystkie przedszkolaki były ubrane w stroje sportowe z dominacją jednego koloru: Żółwiki- zielonego, Pingwinki- niebieskiego, Misiaki- białego, Tygryski- żółtego i Żyrafy- pomarańczowego.  Wszystkie grupy uczestniczyły w poszukiwaniu ukrytego skarbu, do odkrycia którego prowadziła mapa z zagadkami i zadaniami sportowymi zorganizowanymi na terenie przedszkola. Dzieciaki biegały, pokonywały różnego rodzaju przeszkody oraz ćwiczyły swoją sprawność ruchową, miały możliwość do wspólnej integracji.

Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały medale i długo wyczekiwany skarb. Ten dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji.