Święto Radości

Za nami trzydniowy (31.05- 02.06.2023r.) Festiwal Optymizmu pod hasłem „Święto Radości”, który został ogłoszony mocą I Dekretu Dyrektora Królestwa Dzieci przez Bożenę Wernik.

Pierwszy dzień świętowania upłynął nam na zabawach z animatorami. Dzieci zjeżdżały na dmuchańcach, puszczały bańki mydlane, a także mogły zrobić sobie kolorowy tatuaż.

W trakcie drugiego dnia naszego świętowania odbył się Festiwal Optymistycznej Piosenki „Voice of Happiness”, w trakcie którego każda grupa prezentowała swoją szczęśliwą piosenkę, stworzoną specjalnie na tę uroczystość. Przedszkolakom bardzo podobały się wykonania i prezentacja piosenek kolegów i koleżanek z innych grup. Ich wysiłek i trud został nagrodzony okrzykami radości i brawami.

Trzeciego dnia całe przedszkole było zaangażowane w tworzenie Tortu Szczęścia. Każda jego kolorowa warstwa ozdobiona była zdjęciem grupy przedszkolnej i jej symbolem. Nasze świętowanie zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem wszystkich grup przedszkolnych, a także wręczeniem dzieciom Orderu Optymizmu.