XII Dzień Optymizmu

10 maja z okazji XII Dnia Optymizmu nasze przedszkole zamieniło się w Królestwo Dzieci. W tym dniu dominował kolor czerwony, a na głowach dzieci pojawiły się korony oraz insygnia władzy. Każda grupa uplotła swój Królewski Dywan, który mogła zaprezentować wszystkim przedszkolakom. Według dzieci "królewski dywan" jest: czerwony, kolorowy, służy do latania, mięciutki, miły, magiczny, przenosi nas do krainy marzeń, do super zabawy. Podczas uroczystego przemarszu mieszkańcy Ciechanowa mogli podziwiać naszą kreatywność i pomysłowość zawartą w kolorowych dywanach , a także usłyszeć ciepłe słowa optymizmu płynące z ust dzieci.

Madzia wraz z Olkiem i panią dyrektor Bożeną Wernik odwiedzili pana dyrektora Adama Krzemińskiego w Centrum Usług Wspólnych wręczając mu Królewski Dywan i życzenia z okazji Dnia Optymizmu, którego ideą jest szerzyć pozytywne nastawienie do siebie i do świata.