Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Janusz Korczak w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że 10 lutego 2023r. został po raz ósmy rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Janusz Korczak w oczach dziecka”.

Jury w składzie: pan Adam Krzemiński- dyrektor Centrum Usług Wspólnych oraz prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, pan Bernard Grzankowski- v-ce prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej, pani Justyna Piskorz- Bieńkowska- dyrektor Miejskiego Żłobka, pani Małgorzata Grzelak- przyjaciel przedszkola oraz pani Bożena Wernik- dyrektor MP 10 po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Amelia Morawska l. 6- Miejskie Przedszkole nr 6- Ciechanów

II miejsce- Antonina Olszewska - Miejskie Przedszkole nr 8- Ciechanów

III miejsce- Nikodem Pabiś- Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka- Częstochowa

Wyróżnienie- Antonina Sorychta- Przedszkole Miejskie nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka- Bytom

Nagroda Dyrektora MP 10- Julia Kurek- Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka- Koszalin

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Cieszymy się, że na konkurs zostały nadesłane prace z przedszkoli z całej Polski (Wrocław, Warszawa, Częstochowa, Bytom, Legionowo, Koszalin, Radomsko). Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane pocztą, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy za rok do kolejnej edycji naszego konkursu.