Występy naszych przedszkolaków na Jarmarku Bożonarodzeniowym

W oczekiwaniu na najpiękniejsze święta dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 10 wprowadziły wszystkich w nastrój świąteczny podczas występów na Jarmarku Bożonarodzeniowym. "Żyrafy" zatańczyły taniec Mikołajów i taniec Aniołków oraz  zaśpiewały pastorałkę „Od serca do ucha”, która mimo mrozu zachęciła do tańca. Swoim śpiewem zachwycił Kamil z grupy „Tygrysków” prezentując pastorałkę „Bosy pastuszek”. Występy dzieci wprowadziły wszystkich oglądających w Świąteczny nastrój. Dzieci za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami. Otrzymały również od śnieżynek słodkie upominki. Po występach przedszkolaki odwiedziły wioskę Świętego Mikołaja, gdzie mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.