Mikołajki

6 grudnia z okazji Mikołajek dzieci czekało niecodzienne wydarzenie. W tym dniu rodzice wraz z nauczycielkami przedszkola wcielili się w rolę aktorów i przygotowali przedstawienie pt. "Zamieszanie w Krainie Bajek".

Dzieci z zapartym tchem i zachwytem oglądały poszczególne sceny i żywiołowo reagowały na przygody swoich ulubionych bohaterów. Tak jak wszystkie bajki dobrze się kończą tak i nasza bajka miała szczęśliwe zakończenie. Po wielu perypetiach Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kot w Butach, Baba Jaga i 7 krasnoludków z powrotem wrócili do swoich bajek, aby swą mądrością i morałem zachwycać najmłodsze pokolenia. Na zakończenie przedstawienia nie zabrakło gromkich braw dla aktorów oraz wzruszenia i miłego zaskoczenia na twarzach dzieci, gdy wśród postaci z bajek rozpoznawali swoich rodziców. Uśmiechom i gratulacjom nie było końca.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wysiłek włożony w organizację przedstawienia w ramach projektu "Rodzice- Dzieciom", a także za przygotowanie strojów i udział w próbach.

W przedstawieniu wystąpili:

pani Aleksandra Koniecka

pani Ewelina Gortat

pani Magdalena Nawrocka- Zaremba

pani Marta Demkowska

pani Joanna Stopczyńska

pani Lidia Kowalska

pani Joanna Korzybska

pani Marta Bałdyga

pani Joanna Kalinowska

pani Katarzyna Rzeczkowska

pani Anita Kwasiborska

pani Kinga Wojtaś

pani Anna Zawadzka

pani Dorota Sokołowska

pan Bogumił Franckiewicz

pan Robert Słupski

Pan Mariusz Lasocki

pan Radosław Dybiński

oraz nauczycielki naszego przedszkola.

W  tym dniu nie zabrakło również spotkania z MIKOŁAJEM, który miał dla dzieci drobne upominki. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały Mikołajowi swoje umiejętności recytatorskie i zaśpiewały mu piosenkę. Mikołajowi było miło, że dzieci w tym dniu ubrane były na czerwono i miały mikołajkowe czapki.