Odsłonięcie tablicy poświęconej Januszowi Korczakowi

W piątek, 9 września 2022r. w ramach uczczenia 80 rocznicy śmierci Janusza Korczaka, odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej jego pamięci. W uroczystości zorganizowanej przy współudziale Towarzystwa Miłośników Ziemi Ciechanowskiej wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz, dyrektorzy szkół, przedszkoli, żłobka oraz rodzice naszych wychowanków.

Podczas prezentacji przypomniana została postać Janusza Korczaka- patrona przedszkola. Uroczystość uświetniły występy dzieci, które przed aktem odsłonięcia tablicy odśpiewały hymn przedszkola. Następnie przedstawiciele oficjalnych delegacji złożyli kwiaty pod tablicą.

Słowa wdzięczności kierujemy do Pana Bernarda Grzankowskiego- pomysłodawcę i fundatora pamiątkowej tablicy.

Dziękujemy wszystkim za obecność w tak ważnym dla nas dniu.