„Sport for Kids”- piknik sportowo- rekreacyjny dla całej rodziny

II edycja Sport for Kids już za nami!!! Była to świetna okazja dla rodziców, aby aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami.

Cała impreza odbyła się na terenie Parku Jeziorko i była przeznaczona dla dzieci od 1 roku do 13 lat. Zawody dla dzieci zorganizowaliśmy we współpracy ze Stowarzyszeniem Mazovia ProActiv oraz Urzędem Miasta Ciechanów.

W imprezie brało udział blisko 150 uczestników, a każdy z nich otrzymał numer startowy i pakiet, w którym można było znaleźć upominki od naszych sponsorów. Celem zawodów była przede wszystkim promocja aktywności ruchowej z zespołową rywalizacją sportową w tle. Dzieci mogły wziąć udział w czerech konkurencjach takich jak: bieg, wyścig „na byle czym”, gra terenowa czy tor przeszkód na placu zabaw. Nad sędziowaniem i prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali wolontariusze ze stowarzyszenia i nasze nauczycielki.

Atrakcji była moc: animacje, skakance, dmuchańce, malowanie twarzy, kącik kreatywny, małe konkurencje sportowe, przejazd kładem. W naszej imprezie wzięli udział strażacy, którzy z wielką chęcią pokazywali naszym najmłodszym uczestnikom sprzęt gaśniczy. Oj, działo się! Były również pokazy Fight Club Kraver dla miłośników sztuk walki oraz Ciechanowskiego Klubu Bokserskiego.

Dla wszystkich dzieci ufundowano okolicznościowe medale oraz pamiątkowe dyplomy. Ponadto dzieci, które osiągnęły najlepsze wyniki w zawodach zostały uhonorowane nagrodami i pamiątkowymi statuetkami.

Rodzice i dzieci mogli również wesprzeć zbiórkę charytatywną dla Oliwiera Wróbla- chłopca zmagającego się z chorobą kręgosłupa oraz wziąć udział w loterii fantowej, gdzie dochód będzie przeznaczony na jego leczenie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom i osobom prywatnym, które ufundowały nagrody i upominki dla naszych zawodników.