Święto Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W przedszkolu jak co roku święto pluszowego misia obchodziliśmy bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego najmilszego misia. W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich dzieci i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Dzieci poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki z życia misiów żyjących w różnych stronach świata. Ukoronowaniem spotkania były wesołe zabawy z misiem, przypinanie kokardy misiowi, łowienie wędką „małego co nieco”, układanie puzzli misiów z różnych baje a także smakowanie miodku. Ciekawą atrakcją była też fotobudka misiowa w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Na zakończenie dzieci wykonały pracę plastyczną oraz otrzymały pamiątkowe dyplomy.