Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Ciechanów- miasto, w którym mieszkam”

Z przyjemnością informujemy, że dziś 27 kwietnia 2022r. został po raz kolejny został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Ciechanów- miasto, w którym mieszkam”.

Jury w składzie: pani Małgorzata Grzelak- kierownik Biblioteki Publicznej, pani Dorota Moczulak i Małgorzata Urbańska- nauczycielki naszego przedszkola oraz pani Bożena Wernik- dyrektor MP 10 po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Aleksandra Franckiewicz- Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka

II miejsce- Blanka Wąsik- Miejskie Przedszkole nr 5

III miejsce- Aleksander Murzyński- Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia

Wyróżnienie- Filip Kocięda- Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienie- Szymon Mordwa- Miejskie Przedszkole nr 6

Nagroda Dyrektora MP 10-  Laura Lankiewicz- Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy.