Finał konkursu plastycznego "Obserwujemy ptaki"

Z przyjemnością informujemy, że 31 marca 2022r. został  rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Obserwujemy ptaki”.

Jury w składzie: pani Krystyna Czaplicka- Kutryb, pani Marzena Klicka, pani Karolina Sosnowska- nauczycielki naszego przedszkola po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Wiktoria Piskorz – lat 6  Miejskie Przedszkole  Nr 10  im. Janusza Korczaka  grupa „Tygryski”

II miejsce- Mateusz Chmielewski  - lat 6  Miejskie Przedszkole  Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im.Pluszowego Misia

III miejsce- Zofia Wojciechowska - lat 6   – Miejskie Przedszkole  Nr 6

Wyróżnienia-  Amelia Brulewicz – lat 5  Miejskie Przedszkole  Nr 3 i Stanisław Głaszczka  - lat 5,5   Miejskie Przedszkole  Nr 8

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy.