Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Janusz Korczak w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że 15 lutego 2022r. został po raz siódmy rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Janusz Korczak w oczach dziecka”.

Jury w składzie: pani Krystyna Czaplicka- Kutryb, pani Marzena Klicka- nauczycielki naszego przedszkola oraz pani Bożena Wernik- dyrektor MP 10 po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Jan Oleszek Przedszkole nr 1im. Janusza Korczaka- Bełżyce

II miejsce- Robert Wittliff Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka- Warszawa

III miejsce- Jakub Strzelczyk Przedszkole nr 47 im. Janusza Korczaka- Zabrze

Wyróżnienie- Antoni Kurzydło Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka- Warszawa

Nagroda Dyrektora MP 10-  Matylda Golczyk Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka- Częstochowa

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane pocztą, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Już dziś zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu.