Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka jest dniem, na który wszystkie dzieci z niecierpliwością i utęsknieniem oczekają przez cały rok. W tym roku na przedszkolaki czekała niezwykła niespodzianka. Z okazji ich święta zorganizowaliśmy w przedszkolu zawody sportowe pod hałem "Biało- Czerwoni"

Zawody były świetną okazją do wspólnych zabaw i gier, w trakcie których wystąpiła nutka rywalizacji. W zawodach brały udział drużyny składające się z dzieci i z nauczycielek. Zarówno dzieci, jak i ciocie musiały wykazać się zwinnością i szybkością podczas wykonywanych zadań. Wszyscy uczestnicy zawodów brali udział w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, przechodzenie pod skakanką, przerzucanie piłek na stronę przeciwnika czy skakanie przez skakankę. Po wykonaniu wszystkich zadań okazało się, że każda z grup przedszkolaków wygrała rywalizację  i otrzymała pamiątkowy dyplom. Zmagania wszystkich uczestników zakończyła miła niespodzianka, a mianowicie piknik na trawie z pyszną kiełbaską. W tym dniu uśmiech z twarzy dzieci i cioć nie znikał. Mamy nadzieję, że przez długi czas będą miło wspominać ten niezwykły dzień.