"Moralność pani Dulskiej" w grupie "Tygrysków"

Grupa "Tygrysków" zaangażowała się w udział w akcji "Narodowe Czytanie 2021". Wybrany fragment "Moralności..." został przeczytany dzieciom przez zaproszonych gości. Aby ułatwić przedszkolakom zrozumienie lektury, czytaniu towarzyszyła inscenizacja ruchowa. Po wysłuchaniu fragmentu dzieła dzieci spacerowały po sali i liczyły kroki, jak pan Dulski. Odpowiadały także na pytania do wysłuchanego tekstu. Na koniec podziękowały Panu Krzysztofowi Leszczyńskiemu Przewodniczącemu Rady Miasta Ciechanów oraz cioci Joli z grupy "Żyraf" i wręczyły przygotowaną własnoręcznie książeczkę. Było to trudne wyzwanie, jednak warto było je podjąć, wszak wszystko zaczyna się w przedszkolu - rozwijanie zainteresowań czytelniczych również...