Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był dla naszych maluszków. W naszej grupie trwała wspaniała zabawa. Tego dnia wszystkie dzieci zamieniły się w poszukiwaczy pirackiego skarbu. W znalezionej w butelce mapie znajdowały się wskazówki i zadania które należy wykonać, żeby odnaleźć skarb. Na wyprawę maluszki wypłynęły statkiem pirackim. Dalej, musiały bardzo uważać podczas przejścia przez most, ponieważ w rzece pływały groźne rekiny. Ten najbardziej żarłoczny został potraktowany piłeczkami. Żółwiki poszukiwały skradzione i pozostawione na wyspie klejnoty, mogły również sprawdzić swoje możliwości celując kulą w pirackie puszki i rzucając obręczą na haki. Wspaniałą atrakcją była ośmiornica, którą dzieci zrobiły dla rekina na zgodę. Kiedy dzieci wykonały już wszystkie zadania, dotarły wreszcie do słodkiego skarbu. Kolejną niespodzianką był grill z pysznymi kiełbaskami. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę: piłkę i wiatraczek. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.