Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Ciechanów- miasto, w którym mieszkam"

Dnia 7 maja 2021r. odbyła się kolejna edycja międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Ciechanów- miasto, w którym mieszkam”.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań pięknem naszego miasta, prezentacja w formie plastycznej wybranych zabytków i ciekawych miejsc Ciechanowa, rozbudzenie wrażliwości estetycznej dziecka oraz jego indywidualnych zdolności plastycznych.

Do placówki wpłynęły prace plastyczne ze wszystkich ciechanowskich przedszkoli.

Po burzliwych dyskusjach Jury w składzie: pani Małgorzata Grzelak- Kierownik Biblioteki Głównej, pani Bożena Wernik- dyrektor  MP 10 oraz nauczycielki Małgorzata Urbańska i Dorota Moczulak dokonało wyboru prac i przyznało następujące miejsca:

I miejsce- Alicja Szymańczyk- Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia

II miejsce- Marcelina Domańska- Miejskie Przedszkole nr 3

III miejsce- Victoria Borden- Miejskie Przedszkole nr 10 im. J. Korczaka nr 10

Wyróżnienie- Aleksander Radziwonka- Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia

Wszystkim autorom prac bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.