Rozstrzygnięcie konkursu "Janusz Korczak w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że 7 lutego 2020r. został po raz piąty rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Janusz Korczak w oczach dziecka” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów.

Jury w składzie: Pani Adrianna Saganek- sekretarz Miasta Ciechanów, pani Małgorzata Grzelak- Kierownik Biblioteki Głównej, pan Bogumił Franckiewicz- przewodniczący Rady Rodziców oraz pani Bożena Wernik- dyrektor MP 10 po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Barbara Czuryszkiewicz- Przedszkole nr 1 im. Janusza Korczaka- Bełżyce

II miejsce- Staś Tomczak- Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka- Ciechanów

III miejsce- Nina Gontarz- Przedszkole Integracyjne nr 125 im. Janusza Korczaka- Wrocław

Wyróżnienie- Alicja Gradowska- Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka- Warszawa

Nagroda Dyrektora MP 10- Wiktoria Gutt- Przedszkole Integracyjne nr 125 im. Janusza Korczaka- Wrocław

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane pocztą, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy i zrobne upominki.