Mikołajki dla Kamilki

Drodzy Rodzice!

Zbliża się najpiękniejszy okres w całym roku, Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas pełen miłości, radości i pomagania innym w potrzebie.

W  tym roku włączamy się w organizację paczek Mikołajkowych dla dzieci ze Stowarzyszenia na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Tęczowy Świat”. Wspólnie przygotujemy paczkę dla Kamilki, która jest podopieczną stowarzyszenia. Mile widziane są: kredki, flamastry, farby, bloki lub inne akcesoria do rysowania i malowania. Dziewczynka lubi budować z magicznego pasku zamki dla księżniczek, bawić się małymi laleczkami czy poznawać budowę człowieka. Uwielbia też oglądać serial „Na sygnale”. I tak jak każda mała dziewczynka nosić wszelkiego typy bransoletki, które mogłaby chować do wymarzonej szkatułki. Tak przygotowaną paczkę dzieci z naszego przedszkola przekażą Kamilce 6 grudnia podczas zorganizowanych przez stowarzyszenie Mikołajek.

Zbiórkę potrzebnych rzeczy prowadzimy do 3 grudnia 2018r. na grupach.