"Przedszkolak Małym Patriotą"- konkurs plastyczny

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w organizowanym przez nasze przedszkole konkursie plastycznym pt. "Przedszkolak Małym Patriotą".

dla Dzieci i Rodziców

„Przedszkolak Małym Patriotą"

Organizator:

Miejskie Przedszkole Nr 10 im. Janusza Korczaka w Ciechanowie

ul. Batalionów Chłopskich 4, 06-413 Ciechanów

CELE KONKURSU:

⧫ Kształtowanie poczucia własnej tożsamości narodowej oraz postawy patriotycznej w nawiązaniu do 100-lecia odzyskania niepodległości Polski.

⧫ Rozwijanie wyobraźni twórczej i wrażliwości estetycznej.

⧫ Doskonalenie i prezentacja uzdolnień plastycznych.

⧫ Integracja środowiska rodzinnego i przedszkolnego.

REGULAMIN KONKURSU:

⧫ Konkurs jest otwarty i kierowany do wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym.

⧫ Prace płaskie, technika dowolna, format A 3 lub A 4.

⧫ Każdą pracę należy wyposażyć  w metryczkę, zawierającą: imię i nazwisko, wiek dziecka, nazwę grupy i placówki, imię i nazwisko rodzica.

Termin składania prac – do 20 listopada 2018 roku wraz z kartą zgłoszenia uczestnika konkursu (proszę pobrać od nauczycielek z grupy).

⧫ Każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział w konkursie, a wyróżnieni autorzy nagrody rzeczowe.

⧫ Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się dnia 23 listopada 2018 r.

⧫ Kryteria oceny prac przez Jury:

- Wykonanie prac integracyjnych: przez dzieci i rodziców (z przewagą dzieci),

- Prawidłowe odniesienie się do tematu,

- Oryginalność pracy,

⧫ Prace należy składać u nauczycielek z grupy Tygryski: Krystyny Czaplickiej – Kutryb oraz Jolanty Zajkowskiej.