Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Janusz Korczak w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że 13 lutego 2019r. został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Janusz Korczak w oczach dziecka”.

Jury w składzie: pani dyrektor Bożena Wernik, nauczycielka pani Krystyna Czaplicka- Kutryb, pani Dorota Moczulak i pani Anna Krajewska, po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami jury postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Dawid Łoboda

Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka, Sędziszów Małopolski

II miejsce- Michał Anyszkiewicz

Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka, Koszalin

III miejsce- Maria Kraśniewska

Miejskie Przedszkole nr 6, Ciechanów

Wyróżnienie- Oliwia Stwińska, Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka, Sędziszów Małopolski

Wyróżnienie- Maja Ciecierska, Miejskie Przedszkole nr 5, Ciechanów

Nagroda Dyrektora- Maja Kochańczyk, Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka, Częstochowa

Nagroda Dyrektora- Kamil Kraśniewski, Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka, Ciechanów

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Już dziś zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu.