Festiwal Happy Kindergarten

Przez cały tydzień cała społeczność przedszkolna wzięła udział w festiwalu szczęścia. Każdy dzień był w innym kolorze dzieci realizowały różne zadania.

GREEN DAY - przedszkolaki zakładały wesoły ogródek grupowy oraz brały udział w akcji „Sprzątanie Świata", rozwijając pozytywne nawyki i zachowania proekologiczne,

RED DAY  - był to  Dzień aktywności sportowej  dzięki któremu dzieci uświadomiły sobie korzyści zdrowotne płynące z aktywnego spędzania czasu,

YELLOW DAY - to dzień w którym dzieci przygotowywały "Pyszne, zdrowe i wesołe kanapki kolorowe",  kształtowały właściwe nawyki żywieniowe oraz pogłębiły wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

BLUE DAY - ten dzień upłynął pod nazwą „Bezpieczny Przedszkolak”, przedszkolaków odwiedzili policjanci i strażacy,

WHITE DAY - tego dnia nastąpiło podsumowanie festiwalu szczęścia, gdzie wszystkie grupy prezentowały swoje wiersze o przyrodzie i szczęściu.

Udział w festiwalu wyzwoliło moc pozytywnej energii, radość.