Turniej wiedzy "Znam swoje miasto- Ciechanów"

Krystian i Jaś reprezentowali nasze przedszkole w międzyprzedszkolnym turnieju wiedzy "Znam swoje miasto- Ciechanów". W konkursie wzięły udział ze wszystkich miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkole. Turniej składał się z quizu o Legendzie o Łydyni, którą przedstawiły nauczycielki z naszego przedszkola oraz z konkurencji, podczas których trzeba było między innymi odnaleźć herb Ciechanowa wśród innych, odpowiedzieć na pytania dotyczące naszego miasta, rozpoznać charakterystyczne budowle i obiekty. Jedną z konkurencji było wykonanie piosenki, wiersza czy sloganu reklamowego dla naszego miasta. Jaś i Krystian zaprezentowali wierszyk promujący nasze miasto. Dzieci zdobyły miejsce pierwsze. Gratulujemy.