XX Turniej wiedzy – Znam moje miasto Ciechanów

Dzisiejszy dzień (12.04.24r.) to dla naszego przedszkola dzień szczególny. Bowiem to dziś odbył się XX Turniej wiedzy – Znam moje miasto Ciechanów, w którym wzięły udział dwuosobowe drużyny z ciechanowskich przedszkoli i  oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Turniej ma na celu rozwijanie zainteresowań dzieci rodzinną miejscowością, kształtowanie szacunku do własnego miasta i jego symboli a także pogłębienie wiedzy o historii i zabytkach Ciechanowa. Uczestnicy konkursu mogli wykazać się wiedzą, pomysłowością oraz rozwijać pracę zespołową.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury w składzie:  Pan Krzysztof Kosiński - Prezydent Miasta Ciechanów, Pan Krzysztof Leszczyński – przewodniczący Rady Miasta Ciechanów,  Pani Ewa Pozaroszczyk  dyrektor Centrum Usług Wspólnych, Pani Anna Smolińska – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu i jednocześnie dyrektor PCKiSz w Ciechanowie, Pani Agnieszka Magalska – Banach – kustosz Zamku Książąt Mazowieckich, Pani Wioletta Zawadzka – przewodnicząca Rady Rodziców przy Miejskim Przedszkolu nr 10  oraz pani Bożena Wernik- dyrektor przedszkola.

W związku z jubileuszową edycją turnieju Rada Pedagogiczna naszego przedszkola przygotowała niespodziankę w postaci inscenizacji legendy o Łydyni.

Zwieńczeniem zmagań turniejowych było wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Dziękujemy naszym sponsorom firmie Rolbut i cukierni Państwa Sadowskich.