Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Janusz Korczak w oczach dziecka"

Z przyjemnością informujemy, że 13 lutego 2024r. został po raz dziewiąty rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Janusz Korczak w oczach dziecka”.

Jury w składzie: pani Dorota Moczulak, pani Elżbieta Wagner, pani Karolina Sosnowska- nauczycielki naszego przedszkola oraz pani Bożena Wernik- dyrektor MP 10,  po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami postanowiło ogłosić następujący werdykt:

I miejsce- Amelia Rostkowska  l. 6- Miejskie Przedszkole nr 8- Ciechanów

II miejsce- Antonina Sowa - Publiczne Przedszkole nr 2 im. Janusza Korczaka- Radomsko

III miejsce- Stanisław Kasprowicz  l.6- Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka- Koszalin

Wyróżnienie- Patrycja Dybicz  l.4- Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka-Warszawa

Nagroda Dyrektora MP 10- Antonina Szymonik- Miejskie Przedszkole nr 3- Ciechanów

Nagroda Dzieci:

Lilia Kurowska  l.5 -Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Janusza Korczaka-  Legionowo

Aleksandra Krupińska  l.4 -Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusza Korczaka- Ciechanów

Alicja Socha  l.4- Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka- Częstochowa

Jury brało pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania prac, technikę i zgodność z tematem.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Cieszymy się, że na konkurs zostały nadesłane prace z przedszkoli z całej Polski. Autorzy zwycięskich prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane pocztą, a wszyscy uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy za rok do kolejnej edycji naszego konkursu.